Enter your keyword

2013-2014 YILI

ÖĞRENCİ ADI SOYADI                        YERLEŞTİRİLDİĞİ OKUL

Leyla ALMASOUD  ÖZEL EGE LİSESİ (BURSLU)              
Hande DOĞAN ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ (BURSLU)
Ceyda Duru UĞURLU ÖZEL İZMİR AMERİKAN KOLEJİ (BURSLU)
Arda BALLİCE KARŞIYAKA ÖZEL YAMANLAR FEN LİSESİ (BURSLU)
İlayda ÖZDEMİR KOCAELİ TÜRK EĞİTİM VAKFI İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ (BURSLU)
Berna AKDENİZ ÖZEL EGE LİSESİ (BURSLU)                
Deniz ÜSTE  ATATÜRK LİSESİ
Aylin GÖKMEN ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ (BURSLU)
Başar DEMİR TİRE BELGİN ATİLA ÇALLIOĞLU FEN LİSESİ
Elsa KOŞAK BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Ece ULUCAN ÖZEL EGE LİSESİ (BURSLU)                   
Ecem ESER  ÖZEL ROTA KOLEJİ FEN LİSESİ (BURSLU)
Beril SARICA  ATATÜRK LİSESİ
İhsan Egemen ALACALI  ATATÜRK LİSESİ
Nazlı İdil AKGÜL ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ (BURSLU)
Mehmet ÇAVDAR BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Selin ÜNVERDİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Doğa DAĞAŞAN ATATÜRK LİSESİ             
Selin Deniz TÜR ÖZEL EGE LİSESİ (BURSLU)                  
Öykü TAŞKAYA BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Mirel Çiçek ÖZSALUR ÇİĞLİ FEN LİSESİ
Buğra AKDEMİRCİ GÜZELBAHÇE 60.YIL ANADOLU LİSESİ
Ali KAPDAN BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Ayşe Naz YERDELEN İZMİR KIZ LİSESİ
Selin Gül TURGUT ÖZEL EGE LİSESİ (BURSLU)       
Efe Berk BAŞ ÖZEL İZMİR AMERİKAN KOLEJİ      
Ekin Uygar DUMAN KARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ
Zeynep Melisa SİVRİ İZMİR KIZ LİSESİ
Çağla KESTANE BORNOVA ANADOLU LİSESİ
Alphan SILAN İZMİR KIZ LİSESİ
Melisa NURSOY ÖZEL SAİNT  JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
Ayhan Doruk GELİCİ İZMİR KIZ LİSESİ
Sunay Melisa ERASLAN MANİSA ÖZEL ŞEHZADE MEHMET FEN LİSESİ
Simge ŞAHİN KARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİ
Bilge Ece ÜNSAL YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ
Firuze Doğa İNÖNDE KARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİ
Ezgi Su DUYGULU ÖZEL TEVFİK FİKRET FEN LİSESİ
Umut KALKAN GÜZELBAHÇE 60. YIL ANADOLU LİSESİ
Muratcan YEŞİLYURT BUCA ANADOLU LİSESİ
Begüm TOPUZOĞLU BUCA ANADOLU LİSESİ
Hesna Sude KARAKAŞ BUCA 85.YIL ANADOLU LİSESİ
Mustafa Efe KESKİN BORNOVA SUPHİ KOYUNCUOĞLU ANADOLU LİSESİ
Ayşe Begüm KARAOĞLU ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ
İpek GÖRAL KARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİ
Emir DİKMEN ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ
Emre DURUK KARABAĞLAR NEVVAR SALİH İŞGÖREN ANADOLU LİSESİ
Erim SUNLU KARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ
Beril Lara KANATLI ÖVGÜ TERZİBAŞIOĞLU ANADOLU LİSESİ
Oğuzhan KARAKÜLAH KONAK ANADOLU LİSESİ
Defne AKTUĞLU ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ
Koray KALKAN ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ
Eren AYDIN KARABAĞLAR NEVVAR SALİH İŞGÖREN ANADOLU LİSESİ
Murat SARIOSMANOĞLU ÖZEL TEVFİK FİKRET FEN LİSESİ
Merve TAHİROĞLU ÖZEL TÜRK KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Barış AKMAN KONAK ANADOLU LİSESİ
Aker ERÇELEBİ ÖZEL ÇAMLARALTI KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Hikmet Kutay KESKİNER ÖZEL FATİH KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Derin AYDINLI KARŞIYAKA LİSESİ
Muhammed Furkan ATIL MALTEPE ASKERİ LİSESİ
Ali Engin BELEVİ KARŞIYAKA GAZİ ANADOLU LİSESİ          
İrem İNAL ÖZEL ROTA KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Özlem DURAKÇAY SIDIKA RODOP ANADOLU LİSESİ
Arda DEMETOĞLU MAVİŞEHİR  DOĞA KOLEJİ BİLİM OKULU
Yudum ADIYAMAN ÖZEL ROTA KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Sude KOÇASLAN TOKİ FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ
Melisa TÜRK ÖZEL MEV ANADOLU LİSESİ
Doğa GEDİZ ÖZEL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
Ege ŞANLI BORNOVA GÜLSEFA KAPANCIOĞLU ANADOLU LİSESİ
Mertay KARAHAN TOKİ FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ
Sinan Remzi SÖNMEZ ÖZEL MAHMUT KULOĞLU ANADOLU LİSESİ