ZİRVEDEYİZ…

Yayınlanma Tarihi: 10-01-2019

Türkiye geneli sınavda öğrencilerimiz bizi gururlandırdı.

Değerli Velilerimiz

5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimizin, ülke, il ve ilçe genelinde uygulanan Okulistik 3. Deneme Sınavı’ndan elde ettikleri sıralama sonuçları aşağıdaki gibidir:

8.sınıf öğrencilerimiz, yapılan 3. sınavda; ülke geneli sıralamasında katılan 1402 okul arasında, 22. sıraya yerleşerek ilk % 2’lik dilimde yer almıştır.  İzmir’in tanınan pek çok özel okul ve devlet okulunun katıldığı bu sınavda il genelinde; katılan 51 okul arasında 1. sırayı elde etmiştir. Buca ilçesinde katılan 10 okul arasında ise 1. olmuştur.

 

7.sınıf öğrencilerimiz, yapılan 3. sınavda; ülke geneli sıralamasında katılan 1107 okul arasında, 14. sıraya yerleşerek ilk % 2’lik dilimde yer almıştır. İzmir’in tanınan pek çok özel okul ve devlet okulunun katıldığı bu sınavda il genelinde; katılan 40 okul arasında 1. sırayı elde etmiştir. Buca ilçesinde katılan 8 okul arasında ise 1. olmuştur.

6.sınıf öğrencilerimiz, yapılan 3. sınavda; ülke geneli sıralamasında katılan 1046 okul arasında, 34. sıraya yerleşerek ilk % 4’lük dilimde yer almıştır. İzmir’in tanınan pek çok özel okul ve devlet okulunun katıldığı bu sınavda il genelinde; katılan 38 okul arasında 1. sırayı elde etmiştir. Buca ilçesinde katılan 8 okul arasında ise 1. olmuştur.

5.sınıf öğrencilerimiz, yapılan 3. sınavda; ülke geneli sıralamasında katılan 1042 okul arasında, 10. sıraya yerleşerek ilk % 1’lik dilimde yer almıştır. İzmir’in tanınan pek çok özel okul ve devlet okulunun katıldığı bu sınavda il genelinde; katılan 39 okul arasında 1. sırayı elde etmiştir. Buca ilçesinde katılan 8 okul arasında ise 1. olmuştur.

Bu yıl gerçekleşecek devlet sınavının zorluk düzeyine uygun hazırlanan bu sınavlarda, öğrencilerimizin gösterdikleri gelişimle gurur duyuyor, tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Emeği geçen öğretmenlerimize, iş birliğiniz ve desteğiniz için siz velilerimize teşekkür ediyoruz.